Otevřená pozice: Konzultant - Kopie

Jsme česká společnost zabývající se vývojem a dodávkami pokladních systému pro restaurace, jídelny a hotely. Naše produkty používají špičky svého oboru. Do našeho týmu hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Obchodník / Konzultant.

Náplň práce konzultanta

  • Prodej pokladních systémů a souvisejících produktů
  • Vytypovávání potenciálních zákazníků
  • Příprava nabídek a obchodních materiálů
  • Jednání se zákazníky
  • Analýza požadavků
  • Prezentace SW pro potenciální zákazníky
  • Konzultace a školení uživatelů
  • Příprava smluvní dokumentace
  • Řízení zakázky včetně nastavení dohodnutých parametrů

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi na podobné pozici
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Výborný ústní i písemný projev
  • Znalost prostředí gastronomie a hotelnictví
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační schopnosti, vstřícné vystupování
  • Pokročilou znalost práce s PC - Word, Excel, Outlook, Internet

Nabízíme

  • Perspektivní zajímavou práci ve stabilní firmě
  • Práci v pohodovém kolektivu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Spolupráci s TOP restauracemi a hvězdami ve svém oboru

Pozice je volná v Praze i Olomouci.

Můžete být přínosem Septimu na pozici konzultanta? Napište nám a ozveme se vám zpět.

Životopis

Na jaké benefity se můžete těšit?

Benefit 01

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Amet mauris commodo quis imperdiet massa tincidunt nunc pulvinar sapien.

Benefit 02

Benefit 03

Benefit 04

30 let

na trhu

3000+

hotelů pod Protel

10+

zaměstnanců

Respektované restaurace, které používají Septim