PMS hotel systém Protel.

Naším cílem je zpříjemnit a zefektivnit provoz hotelů pro všechny, kteří se podílejí na hotelovém chodu. Od hoteliérů, pokojských přes recepční až po kuchaře v hotelové kuchyni. PMS hotelový systém Protel optimalizuje náklady, šetří lidské zdroje a zlepšuje efektivitu práce, čímž vytváří příjemnější a produktivnější pracovní prostředí. Jsme partnerem pro každého, kdo chce svůj hotel řídit moderně. Pro všechny, kteří to myslí se svým hotelem vážně a chtějí svým hostům připravit opravdu skvělý zážitek.

Jsme jedni z Vás!

Naši konzultanti jsou zkušení odborníci z hotelového byznysu, které nakonec zlákal svět softwaru. Dostáváte tak rady od lidí zkušených z reálných hotelových provozů. Neporadí Vám jen jak nainstalovat Protel, ale pomůžou Vám reálně zvýšit výkonnost celého hotelu.

Fantastický hotel.

Chceme, aby byl Váš hotel úspěšný. Přímo fantastický! Chceme, aby se k Vám lidé rádi vraceli. Proto se postaráme o efektivní provozní zázemí Vašeho provozu, abyste měli čas a prostor se soustředit na to hlavní: pokojeného hosta!

Kariéra v Protelu.

Milujete svět hotelů, pohostinství a máte vztah k technologiím a IT? Kariéra v Protelu Vás zavede k jedničce mezi hotelovými systémy v České republice a na Slovensku. Myslíte, že můžete být přínosem pro Protel? Napište nám na sales@protelsystems.cz a my se Vám ozveme.

" Protel je globálně respektovaný hotelový systém s plnohodnotnou lokální podporou a dokonalým napojením. Snadné používání, přehlednost a množství pokročilých funkcí z něho dělá jedničku na českém a slovenském trhu!


Proberte s Protel konzultanty jak na to.

Pište, volejte...


...nebo využijte náš kontaktní formulář:

  • Vybrat
  • Penzion/hotel do 30ti pokojů
  • Hotel nad 30 pokojů
  • Hotelový řetězec
  • Jiný

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.