Import rooming listů pro skupiny do hotelového systému

Hotelový systém Protel přichází s revoluční novinkou, která dramaticky usnadní práci recepcí a hotelovým manažerům. Seznamte se s importem rooming listů pro skupiny, díky kterému už nikdy nebudete muset zdlouhavě přepisovat jména hostů a ručně upravovat data.

Klíčové výhody.

1. Eliminace zdlouhavé administrativy

Už žádné zdlouhavé přepisování jmen hostů a ručních úprav datumů! Díky této novince se pro vás ruční chybovost při zadávání do hotelového systému limitně blíží 0 %.

2. Dokonalá přesnost

Už nikdy nebudete muset řešit chybějící údaje, jako jsou maily nebo telefonní čísla, které pak recepce znovu dohledává a doplňuje. Vše proběhne rychle, bezchybně a bezpečně.

3. Úspora nákladů

S tímto systémem výrazně snížíte zbytečné náklady na brigádníky, kteří by jinak museli ručně zadávat data pro celé skupiny hostů.

4. Rychlost a bezpečnost

Celý proces je navržen tak, aby byl co nejrychlejší a zároveň maximálně bezpečný. Vaše data jsou chráněna a administrativní úkony zvládnete v rekordním čase.


Jak to funguje?

Stačí nahrát seznam hostů ve formátu Excel a systém se postará o zbytek. Vše je nastaveno tak, aby byl proces intuitivní a uživatelsky přívětivý. Pokud Vás zajímají bližší detaily o této inovaci, neváhejte se obrátit.