Automatizace provozu.

Nejčastěji napojovaní partneři pro Automatizace provozu do hotelového systému Protel.

Straiv – Kiosek.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Straiv Kiosek umožní hostu vyplnit všechny potřebné údaje pro jeho pobyt, zaplatit, provést Check-in online. Vše se přímo synchronizuje s PMS. Kiosek vydá hostovi přístupovou kartu od pokoje a host tak nemusí navštívit recepci. Podepsaná registrační karty je uložena v cloudovém úložišti. Účet a informace o pobytu může host obdržel emailem.

Straiv – Digitální registrační karta.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Straiv digitální registrační karta umožní hostu vyplnit všechny potřebné údaje pro jeho pobyt a podepsat registrační kartu. Vše se přímo synchronizuje s PMS. Podepsaná registrační karty je uložena v cloudovém úložišti. Účet a informace o pobytu může host obdržel emailem.

Granus.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Skenovací zařízení firmy Granus umožňuje načítání informací z cestovních dokladů hostů přímo do Protelu.


AdriaScan.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Skenovací zařízení firmy AdriaScan umožňuje načítání informací z cestovních dokladů hostů přímo do Protelu.

HotelKit.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

V HotelKit je k dispozici seznam všech pokojů včetně stavu uklizenosti, tak jsou zadány v PMS. Pokud je stav pokoje změněn v HotelKit, údaje se synchronizují do PMS. Dále je možné účtovat minibar. Dále jsou v HotelKit vidět inforamce o pobytu a hostech (VIP, výměna prádla).

Omni Software Solution.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

V OmniSoft je k dispozici seznam všech pokojů včetně stavu uklizenosti, tak jsou zadány v PMS. Pokud je stav pokoje změněn v OmniSoft, údaje se synchronizují do PMS. Dále jsou k dispozici o pobytu a hostech (VIP, výměna prádla).


RoomChecking.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

V Roomchecking je k dispozici seznam všech pokojů včetně stavu uklizenosti, tak jsou zadány v PMS. Pokud je stav pokoje změněn v Roomchecking, údaje se synchronizují do PMS. Dále jsou k dispozici o pobytu a hostech (VIP, výměna prádla).

Telefonní ústředny.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Napojení telefonní ústředny zasílá do Protelu jak částky za provedené hovory, tak ale může měnit i statusy pokojů, natěžovat položky minibaru či blokovat odchozí hovory v případdě neobsazeného pokoje. Vlastnosti dané telefonní ústředny je nutné ověřit.

A mnoho dalších partnerů.

Díky každodenní důvěře více než 14000 zákazníků po celém světě je Protel PMS jedním z nejlepších poskytovatelů hotelových řešení s ohromným počtem systémových napojení! Kompletní výpis všech napojovaných partnerů pro Automatizace provozu do hotelového systému Protel najdete na Protel Market Place.


Kompletní výpis všech napojovaných systémů a programů do hotelového systému Protel.

" Protel je globálně respektovaný hotelový systém s plnohodnotnou lokální podporou a dokonalým napojením. Snadné používání, přehlednost a množství pokročilých funkcí z něho dělá jedničku na českém a slovenském trhu!

FANTASTICKÝ HOTEL.

Protel a Straiv přinášejí revoluční přístup k hotelovým službám, spojující inovativní technologie s osvědčenými metodami. Náš koncept redefinuje standardy pohostinnosti a získává důvěru špiček v hotelovém průmyslu v Česku i na Slovensku. Sázíme na kvalitu, efektivitu a maximální spokojenost hostů, aby jejich zážitek byl nezapomenutelný. Našemu konceptu věří CPI Hotels, Mamaison Hotels, Old Town Hotels a mnohé další...

Dále by Vás mohlo zajímat.

Hotelový systém Protel.

Platební řešení hotelu.

Webové rezervace.

Online check-in/out.

Automatický mailing.

Digitální registrační karta.

Čtečka dokladů.

Digitální hotelová kniha.

Konference.

Housekeeping.

Hotelové řetězce.


Proberte s Protel konzultanty jak na to.

Pište, volejte...


...nebo využijte náš kontaktní formulář:

  • Vybrat
  • Penzion/hotel do 30ti pokojů
  • Hotel nad 30 pokojů
  • Hotelový řetězec
  • Jiný

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.