Online check-in/out a Kiosek Straiv.

" Straiv stojí za digitalizací hotelů. Jednoznačně! Dnes na jeho pokročilá řešení spoléhá více než 3 000 značkových, individuálních a řetězcových hotelů ve 29 zemích.

Straiv.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Online check-in/out nástroj Straiv umožní hostu vyplnit všechny potřebné údaje pro jeho pobyt, zaplatit, provést check-in online a následně již jen otevřít dveře od svého pokoje ze svého mobilu bez nutnosti navštívit recepci hotelu.

Tento moderní přístup nejenže zvyšuje pohodlí hostů, ale také výrazně zefektivňuje hotelové procesy a snižuje nároky na personál.

Značky, které spoléhají na řešení Straiv.

Kompletní výpis všech napojovaných systémů a programů do hotelového systému Protel.

" Protel je globálně respektovaný hotelový systém s plnohodnotnou lokální podporou a dokonalým napojením. Snadné používání, přehlednost a množství pokročilých funkcí z něho dělá jedničku na českém a slovenském trhu!

FANTASTICKÝ HOTEL.

Protel a Straiv přinášejí revoluční přístup k hotelovým službám, spojující inovativní technologie s osvědčenými metodami. Náš koncept redefinuje standardy pohostinnosti a získává důvěru špiček v hotelovém průmyslu v Česku i na Slovensku. Sázíme na kvalitu, efektivitu a maximální spokojenost hostů, aby jejich zážitek byl nezapomenutelný. Našemu konceptu věří CPI Hotels, Mamaison Hotels, Old Town Hotels a mnohé další...

Dále by Vás mohlo zajímat.

Hotelový systém Protel.

Platební řešení hotelu.

Webové rezervace.

Online check-in/out.

Automatický mailing.

Digitální registrační karta.

Čtečka dokladů.

Digitální hotelová kniha.

Konference.

Housekeeping.

Hotelové řetězce.


Proberte s Protel konzultanty jak na to.

Pište, volejte...


...nebo využijte náš kontaktní formulář:

  • Vybrat
  • Penzion/hotel do 30ti pokojů
  • Hotel nad 30 pokojů
  • Hotelový řetězec
  • Jiný

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.