ChatBot DialogShift.

" AI hotel poháněný Open AI! Hotely všech velikostí spoléhají na generativní umělou inteligenci DialogShift poháněnou GPT, která automaticky odpovídá na opakované dotazy hostů, zlepšuje dostupnost, služby pro hosty a generuje více přímých rezervací.

DialogShift.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Komunikace s ChatBotem od DialogShift nebyla nikdy jednodušší. Integrace tohoto řešení na Vaše internetové stránky, včetně Check-in modulu Straiv nebo Booking engine, zaručí, že Vaši hosté obdrží veškeré informace o Vašem hotelu okamžitě a efektivně.

Chatbot je navržen tak, aby zodpověděl jakékoliv dotazy hostů, poskytl aktuální informace o dostupnosti pokojů, nabídkách a službách hotelu, a tím zlepšil celkovou zkušenost zákazníků. Díky pokročilé technologii DialogShift je komunikace plynulá a intuitivní, což ušetří čas jak hostům, tak Vašemu personálu, a zvýší celkovou spokojenost návštěvníků Vašeho hotelu.

Značky, které spoléhají na AI umělou inteligenci v hotelu od DialogShift.

Kompletní výpis všech napojovaných systémů a programů do hotelového systému Protel.

" Protel je globálně respektovaný hotelový systém s plnohodnotnou lokální podporou a dokonalým napojením. Snadné používání, přehlednost a množství pokročilých funkcí z něho dělá jedničku na českém a slovenském trhu!

FANTASTICKÝ HOTEL.

Protel a Straiv přinášejí revoluční přístup k hotelovým službám, spojující inovativní technologie s osvědčenými metodami. Náš koncept redefinuje standardy pohostinnosti a získává důvěru špiček v hotelovém průmyslu v Česku i na Slovensku. Sázíme na kvalitu, efektivitu a maximální spokojenost hostů, aby jejich zážitek byl nezapomenutelný. Našemu konceptu věří CPI Hotels, Mamaison Hotels, Old Town Hotels a mnohé další...

Dále by Vás mohlo zajímat.

Hotelový systém Protel.

Platební řešení hotelu.

Webové rezervace.

Online check-in/out.

Automatický mailing.

Digitální registrační karta.

Čtečka dokladů.

Digitální hotelová kniha.

Konference.

Housekeeping.

Hotelové řetězce.


Proberte s Protel konzultanty jak na to.

Pište, volejte...


...nebo využijte náš kontaktní formulář:

  • Vybrat
  • Penzion/hotel do 30ti pokojů
  • Hotel nad 30 pokojů
  • Hotelový řetězec
  • Jiný

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.