Věrnostní programy (CRM).

Nejčastěji napojovaní partneři pro Věrnostní programy (CRM) do hotelového systému Protel.

VirtualZoom.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Informace o Vašich hostech a rezervací se synchronizují do Vašeho CRM a komunikace s Vašimi hosty je automatická a efektivní. Vhodné pro Newsletter.

DailyPoint.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Informace o Vašich hostech a rezervací se synchronizují do Vašeho CRM a komunikace s Vašimi hosty je automatická a efektivní. Pokud se profil hosta změní v CRM jsou tyto data aktualizována i v PMS.

GuestJoy.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Informace o Vašich hostech a rezervací se synchronizují do Vašeho CRM a komunikace s Vašimi hosty je automatická a efektivní.


Straiv Journey Messaging.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Informace o Vašich hostech a rezervací se synchronizují do Straiv a komunikace s Vašimi hosty je automatická a efektivní. Pokud host aktualizuje své údaje pomocí zaslaného linku, jsou tyto informace zapsány do PMS. Vhodné pro komunikace před příjezdem a během pobytu.

Gopass.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Informace o Vašich hostech a rezervací se synchronizují do Vašeho CRM. Pokud se profil hosta změní v CRM jsou tyto data aktualizována i v PMS. Načítání útraty hosta, které umožňuje sbírání bodů. Věrnostní proglram TMR hotels.

Oaky.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Informace o Vašich hostech a rezervací se synchronizují do Vašeho CRM a komunikace s Vašimi hosty je automatická a efektivní. Pokud si host zakoupí doplňkovou službu nebo upgrade, informace se zapíše do PMS.


Protel Messenger.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Jedná se nástroj na automatické zasílání emailů a SMS, který je přímo součástí PMS. Emaily se zasílají na základě pravidel dle akcí provedených přímo v PMS. Vhodné pro komunikace před příjezdem a během pobytu. Přejít na Protel automatický mailing

Septim (CRM).

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Rezervace se z Channel manageru sami zapisují do PMS včetně tokenizovaných karet. Přejít na Septim Věrnostní systém (CRM)

A mnoho dalších partnerů.

Díky každodenní důvěře více než 14000 zákazníků po celém světě je Protel PMS jedním z nejlepších poskytovatelů hotelových řešení s ohromným počtem systémových napojení! Kompletní výpis všech napojovaných partnerů pro Věrnostní programy (CRM) do hotelového systému Protel najdete na Protel Market Place.


Kompletní výpis všech napojovaných systémů a programů do hotelového systému Protel.

" Protel je globálně respektovaný hotelový systém s plnohodnotnou lokální podporou a dokonalým napojením. Snadné používání, přehlednost a množství pokročilých funkcí z něho dělá jedničku na českém a slovenském trhu!

FANTASTICKÝ HOTEL.

Protel a Straiv přinášejí revoluční přístup k hotelovým službám, spojující inovativní technologie s osvědčenými metodami. Náš koncept redefinuje standardy pohostinnosti a získává důvěru špiček v hotelovém průmyslu v Česku i na Slovensku. Sázíme na kvalitu, efektivitu a maximální spokojenost hostů, aby jejich zážitek byl nezapomenutelný. Našemu konceptu věří CPI Hotels, Mamaison Hotels, Old Town Hotels a mnohé další...

Dále by Vás mohlo zajímat.

Hotelový systém Protel.

Platební řešení hotelu.

Webové rezervace.

Online check-in/out.

Automatický mailing.

Digitální registrační karta.

Čtečka dokladů.

Digitální hotelová kniha.

Konference.

Housekeeping.

Hotelové řetězce.


Proberte s Protel konzultanty jak na to.

Pište, volejte...


...nebo využijte náš kontaktní formulář:

  • Vybrat
  • Penzion/hotel do 30ti pokojů
  • Hotel nad 30 pokojů
  • Hotelový řetězec
  • Jiný

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.