Restaurační systém Septim.

" Restaurační systém Septim je nejrespektovanější software pro restaurace v ČR. Michelinské restaurace, přední sítě top restaurací a známí šéfkuchaři používají ve svých provozech právě Septim.

Septim.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Propojení se systémem Septim zajistí, že si hosté mohou snadno nechat zaslat konzumaci na svůj pokoj a vše uhradit následně jednou platbou při odjezdu.

Napojení se zároveň zajišťuje přenos všech ostatních uzavřených účtů (obratů i plateb) do PMS, čímž zjednodušuje přehled výsledků celého Vašeho hotelu. Dále je možné ověřit platnosti resortní karty/karet. V případě prodeje položek (minibar/drobný prodej) se vše odtíží přímo ve skladovém hospodářství Septim.

SPOJUJE NÁS LETITÉ PARTNERSTVÍ S PECOSTA

Septim + Pecosta.

Automatické naskladňování systému Pecosta umožňuje zapisovat dodané zboží přímo na sklady restauračního systému Septim. Vy si jen zkontrolujete, jestli je dodací list v pořádku a při prvním naskladnění vyberete, na který sklad patří.

Největší výhodou automatického naskladňování v provozním systému Septim je úspora času při přepisování. Už nemusíte ručně přepisovat položky, vybírat kam patří, vypisovat jejich cenu a množství. Tato práce proběhne za zlomek času.

DOKONALÁ SPOLUPRÁCE SYSTÉMU SEPTIM A QERKO

Septim + QERKO.

Díky partnerství se společností Qerko může pokladní systém Septim nabídnout přelomovou funkci placení QR kódem přímo zákazníky. Aplikace ale nabízí mnohem víc a zákazníci jí milují!

Nesporné výhody jsou dvě. Zákazníci mohou rychle vyřešit svůj účet a nemusí stát nepříjemnou frontu u pokladny, hlavně v obědové špičce. Druhá související výhoda je úspora času personálu. Ten místo rozpočítávání účtu a vyřízování plateb může dělat šťastnými nové hosty.

Značky, které spoléhají na restaurační systém Septim.

Kompletní výpis všech napojovaných systémů a programů do hotelového systému Protel.

" Protel je globálně respektovaný hotelový systém s plnohodnotnou lokální podporou a dokonalým napojením. Snadné používání, přehlednost a množství pokročilých funkcí z něho dělá jedničku na českém a slovenském trhu!

FANTASTICKÝ HOTEL.

Protel a Straiv přinášejí revoluční přístup k hotelovým službám, spojující inovativní technologie s osvědčenými metodami. Náš koncept redefinuje standardy pohostinnosti a získává důvěru špiček v hotelovém průmyslu v Česku i na Slovensku. Sázíme na kvalitu, efektivitu a maximální spokojenost hostů, aby jejich zážitek byl nezapomenutelný. Našemu konceptu věří CPI Hotels, Mamaison Hotels, Old Town Hotels a mnohé další...

Dále by Vás mohlo zajímat.

Hotelový systém Protel.

Platební řešení hotelu.

Webové rezervace.

Online check-in/out.

Automatický mailing.

Digitální registrační karta.

Čtečka dokladů.

Digitální hotelová kniha.

Konference.

Housekeeping.

Hotelové řetězce.


Proberte s Protel konzultanty jak na to.

Pište, volejte...


...nebo využijte náš kontaktní formulář:

  • Vybrat
  • Penzion/hotel do 30ti pokojů
  • Hotel nad 30 pokojů
  • Hotelový řetězec
  • Jiný

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.