Wellness a sportovní systémy.

Nejčastěji napojovaní partneři pro Wellness a sportovní systémy do hotelového systému Protel.

EPOS.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Propojení se systémem EPOS zajistí, že si hosté mohou snadno nechat zaslat konzumaci na svůj pokoj a vše uhradit následně jednou platbou při odjezdu. Napojení se zároveň zajišťuje přenos všech ostatních uzavřených účtů (obratů i plateb) do PMS, čímž zjednodušuje přehled výsledků celého Vašeho hotelu. Dále je možné ověřit platnosti resortní karty/karty a sdílet informace o pobytových balíčcích.

TAC.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Propojení se systémem TAC zajistí, že si hosté mohou snadno nechat zaslat konzumaci na svůj pokoj a vše uhradit následně jednou platbou při odjezdu. Napojení se zároveň zajišťuje přenos všech ostatních uzavřených účtů (obratů i plateb) do PMS, čímž zjednodušuje přehled výsledků celého Vašeho hotelu. Dále je možné sdílet informace o pobytových balíčcích a již přímo v průběhu online rezervace.

TeeTime – golfový portál.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Propojení se systémem TeeTime zajistí, že si hosté mohou snadno nechat zaslat konzumaci na svůj pokoj a vše uhradit následně jednou platbou při odjezdu.


Member Pro.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Propojení se systémem MemberPro zajistí, že si hosté mohou snadno nechat zaslat konzumaci na svůj pokoj a vše uhradit následně jednou platbou při odjezdu.

MySpa.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Propojení se systémem MySpa zajistí, že si hosté mohou snadno nechat zaslat konzumaci na svůj pokoj a vše uhradit následně jednou platbou při odjezdu. Napojení se zároveň zajišťuje přenos všech ostatních uzavřených účtů (obratů i plateb) do PMS, čímž zjednodušuje přehled výsledků celého Vašeho hotelu. Dále je možné sdílet informace o pobytových balíčcích a již přímo v průběhu online rezervace.

Bookolo Wellness.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Jedná se online Wellness rezervační systém, který je součástí Bookolo booking engine a funguje samostatně bez napojení na PMS.


Septim.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

Septim může být použit v případě, že do menšího hotelového wellness hledáte hlavně pokladnu a jednoduchý rezervační přehled. Propojení se systémem Septim zajistí, že si hosté mohou snadno nechat zaslat konzumaci na svůj pokoj a vše uhradit následně jednou platbou při odjezdu. Napojení se zároveň zajišťuje přenos všech ostatních uzavřených účtů (obratů i plateb) do PMS, čímž zjednodušuje přehled výsledků celého Vašeho hotelu. Dále je možné ověřit platnosti resortní karty/karty. V případě prodeje položek (minibar/drobný prodej) se vše odtíží přímo ve skladovém hospodářství Septim.

Protel MICE.

FUNKCE A VLASTNOSTI:

MICE modul, který je součástí PMS, může být použit v případě, že do menšího hotelového wellness hledáte hlavně jednoduchý rezervační přehled a možnost přímého přehledu o ubytovaných hostech. Bude odkaz

A mnoho dalších partnerů.

Díky každodenní důvěře více než 14000 zákazníků po celém světě je Protel PMS jedním z nejlepších poskytovatelů hotelových řešení s ohromným počtem systémových napojení! Kompletní výpis všech napojovaných partnerů pro Wellness a sportovní systémy do hotelového systému Protel najdete na Protel Market Place.


Kompletní výpis všech napojovaných systémů a programů do hotelového systému Protel.

" Protel je globálně respektovaný hotelový systém s plnohodnotnou lokální podporou a dokonalým napojením. Snadné používání, přehlednost a množství pokročilých funkcí z něho dělá jedničku na českém a slovenském trhu!

FANTASTICKÝ HOTEL.

Protel a Straiv přinášejí revoluční přístup k hotelovým službám, spojující inovativní technologie s osvědčenými metodami. Náš koncept redefinuje standardy pohostinnosti a získává důvěru špiček v hotelovém průmyslu v Česku i na Slovensku. Sázíme na kvalitu, efektivitu a maximální spokojenost hostů, aby jejich zážitek byl nezapomenutelný. Našemu konceptu věří CPI Hotels, Mamaison Hotels, Old Town Hotels a mnohé další...

Dále by Vás mohlo zajímat.

Hotelový systém Protel.

Platební řešení hotelu.

Webové rezervace.

Online check-in/out.

Automatický mailing.

Digitální registrační karta.

Čtečka dokladů.

Digitální hotelová kniha.

Konference.

Housekeeping.

Hotelové řetězce.


Proberte s Protel konzultanty jak na to.

Pište, volejte...


...nebo využijte náš kontaktní formulář:

  • Vybrat
  • Penzion/hotel do 30ti pokojů
  • Hotel nad 30 pokojů
  • Hotelový řetězec
  • Jiný

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.